Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SEDUKON, o.p.s.

Pracovníci péče o děti v domácnostech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11081130718 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu kontaktujte firmu na email nebo telefonicky.

--> Máte ráda pevně stanovený denní program?
--> Baví Vás práce s dětmi?
--> Umíte se postarat o čistotu v domácnosti?
-> Jste aktivní řidička?
Pokud jste na předchozí otázky odpověděla 4x ANO, tak máme práci přesně pro vás!!

Požadované dovednosti:
o VŠ/SŠ sociologického či pedagogického směru výhodou (i student na dálkovém studiu)
o Flexibilita, spolehlivost
o Příjemné vystupování
o Výborné komunikační dovednosti
o Zodpovědný přístup
o Pečlivost
o ŘP B (aktivní řidič)
o Anglický jazyk minimálně B2

Náplň práce:
o Denní péče o děti - Rozvoz do školy, kroužků, zpětné vyzvednutí
o Péče o domácnost
o Komunikace s rodiči
o Nákup, pochůzky

Co nabízíme?
o Nástupní mzda 25 000 Kč/měsíc čistého + možné bonusy
o Práce se vzdělanými dětmi v příjemném prostředí
o Práce od pondělí do pátku, víkendy jen po domluvě
o Pevně stanovenou pracovní dobu od 7:00 do 19:00, mezi tím volno od 10:30 do 14:30

Benefity: Mobilní telefon, notebook

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SEDUKON, o.p.s., Dominik Kasper, kasper@tempo.cz, +420 737 790 621