Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11562200763 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Na dohodu o pracovní činnosti, max. 19 hodin týdně. Doba určitá, možnost prodloužení. Náplň práce: zamykání budovy (18:00 hod.), dále dle potřeby drobné údržbářské práce v budově, odečty energií, odklízení sněhu v zimě, úklid kolem budovy.
Další požadavky: čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, spolehlivost. Zdravotní stav odpovídající náplni práce, vhodné i pro OZP, nebude-li omezovat výkon činností. Vhodné např. i pro aktivního důchodce. Předpoklad dlouhodobé spolupráce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 66 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Mgr. Bronislava Bartošová, vedoucí personálního oddělení, bronislava.bartosova@cuzk.cz, +420 585 552 415,775 771 211

Odpovědět na inzerát