Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STAVOKLIMA s.r.o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11465650746 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Hlavní náplň práce: kompletní vedení účetnictví dle ČÚS, zodpovědnost za zpracování měsíčních, ročních závěrek, kompletní příprava na externí účetní a daňový audit, zpracování a zodpovědnost za přiznání k DPH, kontrolní hlášení, koordinace účetních procesů, metodika, controlling, spolupráce při zpracování mezd a personální evidence (100 zaměstnanců), zpracování statistických výkazů, spolupráce při vývoji a údržbě účetního IS.
Předpoklady: SŠ/VŠ ekonomického směru, praxe min. 3 roky na obdobné pozici výhodou, kompletní znalost problematiky PÚ a legislativy, znalost daňové problematiky a DPH, zákoníku práce, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, aktivní přístup, samostatnost, flexibilita, zkušenost s prací s informačním systémem K2 nebo obdobným výhodou, velmi dobrá znalost na PC (MS Office), znalost AJ na úrovni B2.
Nabízíme: mzda 30 000 - 45 000 Kč, moderní pracovní prostředí nového areálu a zázemí stabilní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů, stravování v sídle firmy, přátelský pracovní kolektiv, nástup od 12/2016 příp. dle dohody.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail