Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje karlovy vary

referenční číslo: 242FD7AB | aktuálnost: 21.12.2017

LP Komfort s.r.o.

Firma BUSHMAN zabývající se prodejem pánské a dámské outdoorové módy hledá vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce

Pokud, máte rádi outdoorovou módu, jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem - pak jste pro nás ti praví. Naši zákazníci očekávají profesionální servis, znalost produktu a příjemné prostředí prodejny. Vaší prací bude péče o zákazníka a prodejnu.

Do naší prodejny v KARLOVÝCH VARECH hledáme novou posilu týmu na plný pracovní úvazek. Jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu a práci o víkendech.

Požadujeme

- příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
- orientace na trhu s módou
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- cit pro značku
- komunikační schopnosti
- orientace na zákazníka a jeho výsledek
- motivaci a chuť učit se
- časovou flexibilitu
- spolehlivost, otevřenost, kreativitu
- nástup ihned

Nabízíme

- zajímavou práci v atraktivním prostředí
- školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody (sleva na oblečení)

V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu karlovyvary.varyada@cz.bushmanwear.com. Uveďte název pozice a město!!!!!

Místo pracoviště: Lazarská 5/1719, Praha 1, 11000

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity