Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Mechanik elektronik

(referenční číslo: 8-30-181472/JD)

Hledáme kolegu mechanika elektronika
Znáš PLC, Siemens Simatic S5 a S7, Siemens LOGO, MICRO3, Eberle a Dold? Nejsou to pro tebe cizí slova? Orientuješ se v programování a úpravách? Hledáme i schopného absolventa.

Požadujeme:

Musíš mít alespoň střední elektrotechnickou školu, umět německy (angličtina je výhodou). O PC znalostech už jsem Ti říkala, přes to nejede vlak. Měl bys být schopný lokalizovat chyby a opravit elektronická zařízení. A práce by tě měla bavit. Budeš se starat o elektronická zařízení pro novou linku Porche a Audi.

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. - 14. plat
  • profesní růst, kurzy, vzdělávání

Zaujali jsme Tě? Chceš se stát členem týmu, který se bude dál rozvíjet? Pošli mi životopis v ČJ a NJ, těším se!


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání