Typ nabídky

Minimální mzda

Poptávkový realitní makléř

referenční číslo: 2411C7EC | aktuálnost: 06.02.2017

Home4people.cz - Petr Rod

Realitní kancelář Home4people Expert hledá nové kolegy na pozici poptávkový realitní makléř neboli Lovec bydlení. Staňte se součástí unikátního projektu, kde se pracuje pouze s poptávkou, tedy s klienty, kteří hledají své vysněné nemovitosti ke koupi, či pronájmu.

Náplň práce

Realitní kancelář Home4people Expert hledá nové kolegy na pozici poptávkový realitní makléř neboli Lovec bydlení. Staňte se součástí unikátního projektu, kde se pracuje pouze s poptávkou, tedy s klienty, kteří hledají své vysněné nemovitosti ke koupi, či pronájmu. Základním principem je inteligentní cesta ke spokojenosti našich klientů. Odlišnost spočívá v tom, že poptávkový makléř řeší individualitu každého zákazníka a tím pádem se snaží každému vyhovět přesně podle jeho představ a požadavků. Udělejte změnu k lepšímu a vybudujte si úspěšnou kariéru. Práce v mladém kolektivu s nadstandartním finančním ohodnocením, které může být až 65 % z provize. Pro více informací prosím kontaktujte.

Požadujeme

• Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
• Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
• Motivace
• Praxe v realitách výhodou
• Podnikatelskou houževnatost a potřebu být nejlepší
• Pracovitost, důslednost, samostatnost, ambice a odhodlání
• Obchodního ducha; Iniciativní a aktivní přístup

Nabízíme

• Až 65% z provize
• Zázemí dynamicky rostoucí sítě Home4people Expert
• Každodenní podpora týmů profesionálů, zkušených manažerů, advokátů
• Profesní růst
• Zavedený a propracovaný software
• Nejlevnější tarif na trhu
• Dotovaná školení

Mzda: 50 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Praha - Smíchov

Region: Praha

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty