Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Základní škola Vsetín, Luh 1544

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11090170730 | aktuálnost: 6. 8. 2016

KUCHAŘI VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ
Jedná se o zástup za dlouhodobou nemocenskou.
Zaměstnavatel neuvedl mzdu - platové zařazení: dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců.
Požadujeme: odpovědnost za dodržení technologických postupů, praxi v oboru, pracovitost, zručnost, čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz. Praxe ve školním stravování výhodou.
Náplň práce: výroba technologicky náročných teplých jídel, případně studené kuchyně.
Nabízíme: příspěvek na obědy
První kontakt: přihlášky společně se strukturovaným životopisem včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech posílejte na e-mail pernicka.luh@seznam.cz. V měsíci srpnu budeme vyhodnocovat zaslané doklady, po jejichž zhodnocení budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu jednání.
ov. 4.8.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha