Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hana Drdlíčková

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117860738 | aktuálnost: 16. 7. 2016

životopis poslat na hrncarova.hr@jamesgrant.cz
Požadujeme:
Komunikativnost, reprezentativní a asertivní vystupování
Samostatnost, důslednost, proaktivita a spolehlivost
Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
ŘP sk. B
Znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:
Příprava podkladů ke smluvní dokumentaci
Komunikace s klienty kanceláře, domlouvání a obvolávání schůzek
Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj.)
Spravování webových stránek a inzerce (kontrola a zadávání inzerátů aj.)
Zodpovědnost za chod kanceláře a administrativní pochůzky

Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
Práci v příjemném kolektivu
Zázemí stabilní společnosti
Možnost profesního růstu po zaučení

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha