Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JON.CZ s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11351340708 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Náplň práce: osobní, telefonní a e-mailová komunikace se zákazníky (pasivní a aktivní péče); reakce na dotazy klientů v souladu s jejich potřebami; sepisování, kontrola a administrace nových smluv; podávání informací o produktech a o společnosti; pomoc zákazníkům při řešení jejich požadavků a podávání informací o výsledcích řešení těchto požadavků; spolupráce s ostatními odděleními v procesu řešení požadavků zákazníka; účast na prezentacích služeb potenciálním zákazníkům
Požadujeme: min. SŠ s maturitou; nutné jsou dobré komunikační schopnosti a zkušenosti z call centra, zákaznického servisu nebo administrativy; komunikační schopnost dobře argumentovat a oslovit potencionální klienty; proobchodně orientovaná osobnost; příjemné a profesionální vystupování; dobrá uživatelská znalost práce s PC; čeština na velmi dobré úrovni slovem i písmem; základní znalost telekomunikačních produktů; pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost; časová flexibilita
Nabízíme: firemní benefity (notebook, mobilní telefon, internet); práci v mladém kolektivu
Nástup dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha