Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Qres Technologies organizační složka - Czech

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11241820724 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Společnost Qres Technologies s.r.o., zabývající se vývojem, výrobou a servisem velkoplošných inkoustových tiskáren, hledá zaměstnance na pozice: Technik montáže (vhodné pro absolventy). Místo výkonu práce: Olomouc - Hlušovice.

Náplň práce:
- mechanická montáž velkoformátových tiskáren, jejich mechanických prvků s použitím vlastních opracovaných dílů i hliníkových profilů.
- vyrovnání a nastavení mechanických struktur a pohybových složek.
- mechanická kalibrace, měření a seřizování geometrie.
- montáž ložisek, pohonných motorů, čerpadel, snímačů atd.
- spolupráce s týmem výzkumu a vývoje, výroby a servisu na vývoji, výrobě a zdokonalování produktů.
- podílení se na všech fázích vývoje produktu od prototypu až po finální výrobek.
- podílení se na montáži produktů a jejich jednotlivých konstrukčních celcích.
- technická kontrola shody komponentů s výrobními výkresy.

Požadavky na ideálního zaměstnance:
- středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
- orientace ve výkresové dokumentaci
- zkušenost práce s mechanickými měřidly
- zkušenost s vyrovnávacími procesy a přesností práce
- základní znalosti práce s počítačem - MS Excel, MS Word
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- anglický jazyk - základy

Nabízíme: zajímavou práci vhodnou pro absolventy v přátelském kolektivu, pružnou pracovní dobu, zaměstnání v mezinárodní společnosti.

Neočekáváme, že kandidát bude mít veškeré znalosti a dovednosti, které požadujeme. Do velké míry rádi nového zaměstnance zaučíme. Pro nás jsou určující zejména schopnosti, nasazení a výsledky.

Vaše CV a stručné představení posílejte POUZE na emailovou adresu: recruitment@qrestech.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha