Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník údržby technologických linek

referenční číslo: 9844 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Jste technický typ? Máte zkušenosti s údržbou výrobních linek? Přistupujete ke své práci aktivně a můžete se pochlubit analytickým myšlením? Rádi byste se podíleli na modernizaci výroby a uplatnili tak svoje dosavadní zkušenosti a kreativitu?

Proč nám tedy ještě nepřišel Váš životopis? Jste ideální kandidát, kterého hledáme Staňte se součástí týmu úspěšné a stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru, a nyní hledá do svých řad kolegu na pozici:

PRACOVNÍK ÚDRŽBY TECHNOLOGICKÝCH LINEK (OD 25.000,-Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za správný chod výrobních technologických linek
  • koordinace a dohled nad provozem zařízení a jejich údržbou
  • účast na technickém rozvoji výrobních zařízení
  • spolupráce a komunikace s externími dodavateli
  • zodpovědnost za náklady spojené s údržbou
  • práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s údržbou technologických linek
  • znalost AutoCAD, progeCAD
  • schopnost koordinace a organizace práce
  • proaktivní přístup, samostatnost a důslednost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní práci v úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • roční prémie
  • příspěvek na stravu
  • relokační balíček
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha