Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11342150734 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Požadavky: úplné střední vzdělání ukončené maturitou + akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na sociální práci nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu zaměřeném na sociální práci. Dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, vztah k práci se seniory podmínkou.
Náplň práce: koordinuje a metodicky usměrňuje přímou obslužnou péči v rámci služby Domov pro seniory. Provádí úkony přímé obslužné péče a zajišťuje aktuální potřeby uživatelů, pomáhá s běžnou denní činností. Podílí se na sestavování dlouhodobého plánu. Řeší aktuální problémy měsíčního plánu a řeší jeho změny. Zpracovává výkazy docházky. Podílí se na tvorbě a aktualizaci vnitřních směrnic. Provádí školení nových zaměstnanců přímé péče. Podílí se na organizaci činnosti dobrovolníků
Výhody: strava s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění.
Životopis prosím doplňte přihláškou do výběrového řízení a motivačním dopisem a kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 14 830 - 20 310 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha