Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor/vývojář junior od 30.000,- KČ

referenční číslo: 10935 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Jste člověk s technickým vzděláním?
Baví vás programování a rád byste získal/a větší praxi?
Hledáte stabilní společnost a místem pracoviště v lokalitě Praha – Východ?
Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Nadnárodní výrobní společnost, sídlící nedaleko Prahy hledá šikovné kandidáty na pozici Programátor/vývojář od 30.000,- Kč

Náplň práce

  • Programování testovacích systémů
  • Spolupráce při zavádění nových výrobních zařízení
  • Jednoduchá školení obsluhy zařízení
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v mateřské společnosti (Německo)

Požadujeme:

  • Min. SŠ technického směru (elektrotechnika výhodou)
  • Aktivní znalost programování v jazyku C nebo C++
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou (písemná i ústní forma)
  • Orientace v oblasti automatizace výhodou
  • Dobrá znalost elektroniky

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní prostředí
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na penzijní připojistění
  • Místo pracoviště: Praha - Východ

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha