Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KB - Kov, s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10717790737 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Aktualizace 28.7.2016
Společnost se zabývá okeno-dveřními systémy;
Obchodní zástupce bude zodpovědný za komplexní zákaznický servis dle norem Naši společnosti, realizaci plánu prodeje, poradenskou pomoc pro klienty, hlášení prodejních výsledků.
Od kandidátů očekáváme chuť rozšířit znalosti o prodejních technikách a znalosti produktů, dovednost pracovat v týmu, bezproblémové navazování kontaktů, vysokou osobní kulturu, zkušenosti v přímém prodeji a ve službách pro zákazníky.
Nabízíme atraktivní formu zaměstnání, stabilní zaměstnání v podniku se podstatným postavením na trhu, atraktivní plat, rozsáhlé systémové školení trvající 2-3 týdny, potřebné nástroje pro realizací projektů.
Požadavky: podmínkou: základní znalost polského jazyka a řidičský průkaz sk. B; profesionální přístup k práci, samostatnost, chuť učit se novým věcem
Hlásit se telefonicky od 8:00 - 15:00 nebo e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail