Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RWE Zákaznické služby, s.r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10573410796 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou, praxe v zákaznickém servisu nebo v obchodní činnosti vítána,
uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Internet), znalost SAP IS-U výhodou
Osobnostní předpoklady:
schopnost a ochota aktivně nabízet produkty a služby
příjemné vystupování a proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost a preciznost, samostatnost při řešení úkolů, orientace na výsledek, flexibilita,
schopnost rychle se učit
Náplň práce:
Přímý servis a obsluha zákazníků u přepážky zákaznického centra:
aktivní doporučování a prodej služeb a produktů, informování zákazníků o službách, řešení jejich požadavků, uzavírání, změny a ukončování smluvních vztahů se zákazníky,
změny dodavatele služeb dle požadavků zákazníka, jednání s dlužníky o splátkových kalendářích, přijímání stížností a reklamací,
zajišťování písemné a telefonické komunikace se zákazníky zákaznického centra
Nabízíme:
stabilní zázemí nadnárodní společnosti
zajímavou práci s možností seberealizace
příjemné pracovní prostředí
nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů (Bonusy/prémie.
Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce,příležitosti k osobnímu i profesnímu rozvoji,
zaměstnanecké akce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 500 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha