Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11081250707 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Mzdový účetní/ personalista, referent majetkové správy
Náplň práce:
Zpracování komplexní personální a mzdové agendy, zpracování souhrnných přehledů a analýz, evidence majetku muzea, vedení pokladny, účetní a finanční operace

Požadujeme:
" vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
" znalost mzdových předpisů
" znalost účetnictví státních příspěvkových organizací výhodou
" pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (prostředí Office), praxe se softwarem VEMA vítána
" trestní bezúhonnost
" samostatnost, komunikativnost, flexibilitu. Řidičský průkaz výhodou (aktivní řidič)

Nabízíme:
" platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., (platová třída 9, nástupní plat v rozmezí 13.380 - 20.150 Kč, v závislosti na vzdělání a délce praxe), po uplynutí zkušební doby možnost přiznání osobního příplatku
" pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s tříměsíční zkušební lhůtou a možností změny na dobu neurčitou
" stabilitu státní příspěvkové organizace - významné kulturní instituce

K přihlášce je nutno přiložit:
" strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, znalosti a dovednosti), kontakt včetně e-mailového a telefonického spojení
" výpis z Rejstříku trestů ne starší nežli 2 měsíce
" doklad o vzdělání (ověřená kopie)

Požadovaný nástup: 1. srpna 2016 (nebo dohodou)

Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Přihlášky je třeba doručit (poštou, elektronicky nebo osobně) do pátku 22. 7. 2016 na adresu:
" Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou
" info@msb-jablonec.cz

Bližší informace:
Ing. Milada Valečková, T: 483 369 010, M: 778 527 121
Ing. Ivana Brožová, T: 483 369 015, M: 778 527 127

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 380 - 20 150 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha