Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DOMESTIK s.r.o.

Inženýři projektanti budov

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11506260766 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Společnost Domestik s.r.o. je významná pražská stavební a developerská společnost, zabývající se poskytováním komplexních služeb a projektů v oblasti - stavebnictví a developmentu, která působí převážně na českém trhu. Staňte se i vy součástí našeho týmu – aktuálně obsazujeme pozici:

Samostatný projektant staveb Praha – se zaměřením na výstavbu individuálních novostaveb RD a rekonstrukce ČD, bytů a RD

Pracovní náplň:
- samostatná tvorba projektové dokumentace
- koordinace projektů
- zajištění a příprava podkladů pro profese
- koordinace a kompletace stavební a profesní části projektu
-inženýring jednání na stavebních úřadech a památkářích
-autorský dozor

Požadujeme:
- VŠ, popř. SŠ s praxí a zkušenostmi v projekci
-znalost stavebního zákona a legislativy
-autorizace
-stavařský talent a smysl pro detail
- prokazatelnou praxi min 5 let
- znalost práce s MS Office
- znalost práce s CAD programy
-dobré prezentační a organizační schopnosti, logické myšlení a argumentace

Nabízíme:
- kreativní a samostatnou práci
- zajímavé finanční ohodnocení
- příležitost k seberealizaci, osobnímu i profesnímu rozvoji
-firemní benefity

Možnost nástupu: Ihned

Více o nás naleznete na www.domestik.cz
Svůj profesní životopis, včetně fotografie, zasílejte prosím na adresu:info@kmosek.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha