Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kvality

referenční číslo: 12371 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Máte zkušenost s měřením a kontrolou výrobků a vzdělání v technickém oboru? Není Vám cizí práce s technickou dokumentací? Rádi byste našli uplatnění v Brně? Pozice SPECIALISTA KVALITY čeká právě na Vás

Stabilní výrobní společnost s mezinárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

SPECIALISTA KVALITY (18-20.000,- Kč)

Náplň práce

  • Provádění auditů pracovních postupů
  • Podpora při řešení reklamací a zajíšťování náprav
  • Provádění auditů a analýz měření
  • Používání různých metod měření

Požadujeme:

  • SŠ/SOU - technický směr výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Dobrá orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe min. rok z výrobní společnosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práce pro perspektivní nadnárodní společnost
  • Práce v 1 směnném provozu
  • Závodní stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 18 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha