Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Ruční svářeč

referenční číslo: 10447 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Hledáš práci na pozici RUČNÍHO SVÁŘEČE v Hustopečích? Baví tě ruční obloukové svařování s využitím elektrod? Máš krátkou praxi, ale nebojíš se ukázat své svářečské dovednosti?

Využij jedinečné příležitosti a pošli nám svůj životopis

Stabilní firma s mezinárodním působením hledá pracovníka na pozici:

RUČNÍ SVÁŘEČ (17-20.000,- Kč)

Náplň práce

  • svařování ruční obloukovou metodou
  • práce s kovovými materiály
  • čtení z technické dokumentace
  • komunikace s ostatními svářeči

Požadujeme:

  • výuční list – technické zaměření
  • zkušenosti s ručním svařováním
  • svářečský průkaz – výhodou, ne podmínkou
  • ochotu pracovat na vícesměnný provoz

Nabízíme:

  • unikátní příležitost práce v mezinárodní firmě
  • měsíční výkonnostní bonusy
  • dny dovolené navíc, možnost závodního stravování
  • zajištění praní pracovních oděvů
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • místo výkonu práce: Hustopeče

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha