Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ROSSO STEEL, a.s.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10756720717 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Místo výkonu práce: Mirošov, Gustavka č.p. 611
Náplň práce: plánování, řízení, controlling a organizace výroby, odpovědnost za kvalitu, produktivitu a optimální nastavení výroby, hodnocení výrobních finančních plánů výroby aj.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání technického směru, praxe v oboru podmínkou, počítačová způsobilost, anglický jazyk komunikativní, zkušenost s vedením početnějšího týmu výhodou, znalost systému kvality ISO výhodou, samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,- Kč/měs., zaměstnanecké benefity, pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku (s možností následného prodloužení), jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, pro cizince kurz českého jazyka a možnost zajištění ubytování
Kontakt pouze e-mailem: Miroslava Rauová, DiS., e-mail: rauova@rosso.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha