Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Skanska a.s.

Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11237720728 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Náplň práce:
- obsluha dvojcestného bagru a práce s tímto spojené

Požadujeme:
- vyučení v příslušném oboru, 5 let praxe; řidičský průkaz sk. B, C; příslušná školení a zkouška odbornosti; pracovitost, spolehlivost; odborná způsobilost

Nabízíme:
- k uvedené mzdě 30% výkonnostní prémie za měsíc; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; dovolenou až 6 týdnů, příspěvek na životní, důchodové připojištění, stravenky-příspěvek na stravování, vzdělávací programy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: job@skanska.cz

Místo výkonu práce: Sídlo závodu je v Přerově, ale zaměstnanec bude hodně cestovat po celé Moravě.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 110 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha