Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALPER a.s.

Dělníci v oblasti výstavby budov

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10906440702 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Nástup ihned. Kontakt Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 nebo emailem kristyna.bartonova@alper.cz. Co Vás čeká: hledáme manuálně zručné uchazeče pro pravidelnou výpomoc, práce zahrnuje činnosti související se stavebními pracemi a úpravami, brigáda je vhodná pro studenty. Očekávané znalosti a dovednosti: samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita, ochotu pracovat, spolehlivost, manuální zručnost, praxe ve stavebnictví vítána. Možnost přestupu práce na HPP. Co Vám můžeme nabídnout: pravidelný přivýdělek na základě dohody o provedení práce, odpovídající finanční ohodnocení. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 101 - 90 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail