Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník soustruhu

referenční číslo: 12376 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Máte praxi s prací na klasickém soustruhu? Zorientujete se ve výkresech, dokážete soustruh seřídit a zkontrolovat, zda výrobek odpovídá zadání? Chcete pracovat nedaleko Brna jako PRACOVNÍK SOUSTRUHU v nástrojárně a být expertem v oboru? Pak jste to právě Vy, koho hledáme

Společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici:

PRACOVNÍK SOUSTRUHU (24-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • práce na klasickém soustruhu
  • zajištění výroby speciálních přípravků
  • seřízení sousruhu, kontrola výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce na směnný provoz

Požadujeme:

  • SOU/ŠŠ strojního zaměření
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • zkušenost s klasickým soustruhem
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost a technickou zdatnost

Nabízíme:

  • zázemí silní mezinárodní společnosti
  • zodpovědná práce v týmu odborníků
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • další speciální bonusy a benefity
  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha