Typ nabídky

Minimální mzda

Manager prodeje, obchodní zástupce (ZL-PL-KV)

referenční číslo: 223B7B80 | aktuálnost: 23.02.2017

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Přijmeme obchodního zástupce s působností ve vašem regionu. Nabízíme nadstandardní platové podmínky (až 20-100 tis. měsíčně).

Náplň práce

Náplní vaší práce bude aktivní nabídka a prodej pokladních systémů KASAmax. Podle nového zákona je EET povinností pro každého podnikatele v gastronomii, ubytování a službách. Díky EET bude mít vaše práce 100% úspěšnost a vysoký příjem nebude jen pouhou frází jak v mnoha inzerátech. Tato obchodní příležitost se nebude na českém trhu opakovat.

Požadujeme

- zkušenost na pozici obchodního zástupce je výhodou, ovšem ne nutností
- znalost regionu a orientace v pohostinství a maloobchodě je velkou předností uchazeče
- počítačová gramotnost nutností
- péče o stávající zákazníky
- řešení související agendy a reportování výsledků práce

Nabízíme

- mobilní telefon s číslem, notebook s připojením k internetu
- práce s vnitřním systémem firmy
- velmi zajímavé finanční ohodnocení, provizní systém
- udělení výhrady pro svěřený region
- školení prodejních dovedností, produktová podpora
- vlastní unikátní software pro vytváření nabídek pro zákazníky
- vlastní uspořádání pracovní doby

Mzda: 20 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Vybraný region ČR.

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova