Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Java programmer

referenční číslo: 6863 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Do you know programming in language Java and have a good knowledge of databases? Do you speak English? Do you want to work for a stable company?

Then this position is for you

JAVA PROGRAMMER

Náplň práce

  • Design and development of applications in Java
  • Design databases
  • Creating Graphical user interface
  • Communication with foreign customers

Požadujeme:

  • Education in IT or relevant experience
  • Knowledge of the Java programming language (min. 1 year)
  • Knowledge of Linux operating system
  • Knowledge of the development environment Eclipse advantage
  • English at the level of everyday communication

Nabízíme:

  • Adequate salary
  • Regular annual increase in wages
  • Work in a young dynamic team
  • Opportunities for career growth
  • Flexible working hours

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha