Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Materiálový inženýr s AJ/NJ – absolvent

referenční číslo: 8487 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Vystudoval jsi VŠ se zaměřením na zpracování materiálů – ideálně plasty a pryskyřice nebo chemický engineering?
Chceš dostat šanci uplatnit se v mezinárodní firmě se silným zázemím a vizí?
Domluvíš se alespoň jedním jazykem – anglicky nebo německy?

Napiš nám

Mezinárodní výrobní společnost se zaměřením na elektro výrobu hledá do svých řad čerstvou krev na pozici:
MATERIÁLOVÝ INŽENÝR s AJ/NJ - ABSOLVENT

Náplň práce

  • Zodpovědnost za procesy vývoje a výzkumu
  • Výběr plastových materiálů
  • Realizace projektů
  • Práce s dodavateli – jejich schvalování, výběr
  • Účast na zákaznických auditech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – Technologie zpracování materiálů – plasty/pryskyřice nebo Chemický Engineering - PODMÍNKOU
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – komunikace se zahraničím
  • Znalost práce na PC
  • Vyhlášku 50, která je pouze velkou výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, ochotu se učit a profesně růst

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Penzijní příspěvek
  • Služební telefon a počítač
  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha