Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11217510778 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce: Školní 2213, Česká Lípa

Nabízíme mzdu od 16.600 do 22.300 Kč/měsíc.

Vzdělání technického zaměření - min. SŠ/ÚSO, praxe vítána, znalost práce na PC, bezúhonnost, organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
Správa budov organizace: správa nemovitostí, zajišťování stavebně technického stavu budov, stanovování postupů údržby a oprav, zajištění provádění oprav a údržby, komunikace s dodavateli, kontrola dodržování harmonogramů a smluvních podmínek, vedení příslušné agendy. Organizace práce v rámci opravy a údržby budov, údržba zeleně.
Řízení autoprovozu organizace: vedení agendy autoprovozu, zajišťování údržby a oprav vozidel.

Své životopisy s označením "Technický pracovník" zasílejte do 19.8.2016 na uvedenou e-mailovou adresu: reditel@ssmcl.cz nebo osobně či písemně na adresu Sociální služby města České Lípy, p.o.,
Školní 2213, 470 01 Česká Lípa.
Vybraní uchazeči budou kontaktováni nejpozději dne 23.8.2016 a pozváni na osobní pohovor.
Nástup dle dohody.
Pracovní poměr s 3 měsíční zkušební dobou z počátku na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito po osvědčení.

Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 16 600 - 22 300 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha