Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér junior/senior (-mpp4-)

referenční číslo: 21F7A512 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• konstrukční řešení logistických systémů
• zpracování výkresové dokumentace
• spolupráce na vývoji nových produktů
• práce v mezinárodních týmech na zajímavých projektech
• komunikace se zákazníkem

Požadujeme

• VŠ / SŠ vzdělání strojírenské
• znalost AutoCAD, Inventor či jiných konstrukčních programů
• mírně pokročilá znalost německého jazyka výhodou
• praxe v konstrukci výhodou
• technické myšlení
• orientaci ve výkresové dokumentaci
• odolnost vůči stresu

Nabízíme

• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• možnost zaučení v zahraničí a další vzdělávání
• možnost podílet se na vývoji nových produktů
• motivující finanční ohodnocení

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy