Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SPOLU Olomouc, z.s.

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11393730775 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Do služby Sociální rehabilitace, hledáme asistenta/ku na dopolední asistence k dospělému uživateli. Asistence budou probíhat v Olomouci 1x týdně ve středu od 6:45 do 12:00 hodin.
Jedná se asistenci na pracovišti v běžné firmě - podpora při cestování na a z pracoviště, podpora při naučení se pracovních dovedností, revizi hotové práce, podpora při kontaktu s ostatními pracovníky na pracovišti.
Požadujeme: komunikativnost, trpělivost, sebejistotu při vystupování s druhými lidmi. Praxe není nutná. Asistent/ka má nárok na odměnu v hodnotě 70,- Kč/hod., dále na odborné vzdělávání, školení a možnost absolvovat kurz pro asistenty lidí s mentálním postižením akreditovaný u MPSV v rozsahu 24 hodin.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 70 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail