Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Amazon Logistic Prague s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790070738 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Požadavky: Hledáme výjimečně motivované a schopné lidi s analytickým myšlením, s výjimečnými interpersonálními a komunikačními dovednostmi.
Zodpovědnost za tým oblastních manažerů a za 800 zaměstnanců, obsazování pracovních míst, plánování dlouhodobých cílů, schopnost identifikovat a komplexně nacházet inovativní řešení v rámci neustálého zlepšování procesů, definování cílů a požadavků, sdílení zkušeností mezi odděleními, zodpovědnost za řízení celého oddělení, jeho koordinaci a hodnocení. úzká spolupráce s interními službami , s ohledem na interní protokoly a procedury.
Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni a znalost jazyka hindi na úrovni rodilého mluvčí je nezbytná, MBA výhodou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 180 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Amazon Logistic Prague s.r.o., Michaela Vodňanská, misa.vodnanska@ibs-sro.cz

Odpovědět na inzerát