Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lázně Slatinice a.s.

Pomocníci v kuchyni

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11419660718 | aktuálnost: 20. 10. 2016

První akreditované lázně v České republice Lázně Slatinice a. s. přijmou pomocnou sílu do kuchyně.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, občanskou bezúhonnost, časovou flexibilitu, samostatnost a pracovitost, příjemné vystupování, komunikativnost, ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: pracovní poměr na základě uzavření "Pracovní smlouvy" nebo "Dohody o provedení práce"; práci v příjemném lázeňském prostředí; odpovídající mzdové ohodnocení; příspěvek na stravu; autobusové a vlakové spojení; nástup dle dohody; místo výkonu práce - Slatinice. Mzda: 11.000,- Kč, hodinová mzda 70,- Kč.
Žádosti, doložené životopisem, zasílejte POUZE poštou nebo e-mailem na adresu: Lázně Slatinice a.s., personální úsek, 783 42 Slatinice; e-mail: lipertova@lazneslatinice.cz, mobil: 734 572 021.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail