Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor obráběcích CNC strojů - Unigraphics 4922247 (středočeský kraj, CZ)

referenční číslo: 4922247 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodnou posilu na vedoucí pozici do obráběcího centra.   Hledáme zkušeného pracovníka v oblasti programování CNC strojů se zkušeností v programu SIEMENS NX (Unigraphics). PROGRAMÁTOR obráběcích CNC strojů   Popis pozice / Náplň práce: ·        Vytváření programů pro obrábění na CNC strojích,
·        Práce v CAD/CAM systému,
·        Spolupráce s nadřízeným vedoucím výroby,
·        Stanovení technologických výrobních postupů,
·        Zaučení a odborné vedení nových pracovníků v pracovním procesu,
·        Administrativní činnost spojená se zpracováním nabídky a poptávky. Náš klient požaduje: ·        SŠ/VŠ strojního zaměření (znalost technologií obrábění)
·         praxe v oboru programování CNC alespoň 2 roky
·        Znalost CNC programování na SIEMENS NX (Unigraphics),
·        Základní znalost CATIA,
·        Zkušenost z automobilové výroby popř. letecké výroby,
·        Alespoň základní znalost AJ výhodou,
·        Schopnost orientace v cizojazyčných technických výkresech,
·        Práce s PC hlavně MS Office,
·        Nadstandardní pracovní nasazení a časová flexibilita,
·        Ochota k seberozvoji osobnosti (automatizace, mechanizace aj.).
Náš klient nabízí:
·        Zodpovědnou práci ve stabilně prosperující společnosti,
·        Přátelskou a otevřenou atmosféru v moderním prostředí (klimatizované haly), ·        Motivující finanční ohodnocení + odměny,
·        Hrazené stravování v areálu společnosti,
·        Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru, ·        Systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů, ·        5 týdnů dovolené a pracovní doba 37,5 hodiny týdně,
·        Příspěvek na penzijní připojištění aj. výhody, ·        Možnost blízkého ubytování.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.