Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

IQLANDIA, o.p.s.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11464810726 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Směnnost: po až pá (občas víkend)
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (gastronomie výhodou)
Nástupní plat: 29 000 až 32 000 Kč.
Požadované dovednosti:
Organizační dovednosti, schopnost vést tým restaurace, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC (především Word, Excel, Vario), zodpovědnost, flexibilita, přirozená autorita, zkušenosti s vedením restauračního zařízení, zájem o gastronomii, znalost technologických postupů a zásad přípravy pokrmů, kreativita, vstřícný přístup k zákazníkům i kolegům.
Pracovní náplň:
Vedení a organizace týmu restaurací, organizace směn, řešení provozních problémů úseku Gastro, týmová spolupráce se všemi útvary, zpracování podkladů pro mzdy, vedení skladového hospodářství, zajištění zásobování, inventury.
Výhody:
Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, denní směny, nekuřácké prostředí restaurace.
ŘP: Aktivní řidič
Jazyky: Schopnost domluvit se v AJ nebo NJ
Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení reklamací, psychická odolnost, smysl pro spravedlnost.
Hlásit se e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 29 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha