Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Česká republika

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11150950736 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Nabízíme
Pracovní pozici koordinátora síťového projektu financovaného z OP Zaměstnanost, který je zaměřený na podporu a zkvalitnění sociálních služeb napříč charitami v ČR
Pracovní úvazek 1,0
Pracovní poměr na dobu určitou: 1.9.2016 - 31.8.2018
Místo výkonu práce - Praha nebo Brno dle bydliště uchazeče
Práci v projektovém týmu ve stabilní a zavedené organizaci
firemní benefity
5 týdnů dovolené
flexibilitu pracovní doby
získán nových zkušeností v rámci koordinace projektu v novém programovacím období
odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce
koordinace aktivit projektu a administrativní zajištění projektu
zpracování monitorovacích zpráv a závěrečné zprávy o realizaci projektu,
ve spolupráci s garantem projektu zajistí evaluaci projektu
účast na odborných kolegiích metodiků - zápisy, administrativní a organizační zajištění
průběžné zpracovávání a vyhodnocování výstupů aktivit projektu od sociálních metodiků z arcidiecézí/diecézí
ve spolupráci s garantem projektu zpracování 2 analytických a strategických dokumentů projektu
zasílání podkladů sociálním metodikům, příprava dotazníků,
organizace závěrečné konference
komunikace s partnery při zajišťování aktivit projektu,
výběr dodavatelů služeb a koordinace harmonogramu dodávky jejich služeb
zajišťuje psaní tiskových zpráv, šíření výstupů projektu, organizaci tiskové konference
zajišťuje a kontroluje publicitu projektu

Předpoklady
vzdělání min. VOŠ
vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. (pozice sociální pracovník) výhodou
znalost legislativy - zákon o sociálních službách a související předpisy
zkušenost se zpracováním evaluačních zpráv, analýz, dotazníků
znalost prostředí sociálních služeb,
praxe v oblasti poskytování služeb výhodou
znalost a zkušenost administrace projektu OPZ/OP LZZ výhodou
analytické a kreativní myšlení
vysoká pečlivost při vedení dokumentace
výborné komunikační a organizační schopnosti,
výborná znalost práce na počítači - zejména s programy MS Office
morální bezúhonnost
aktivní přístup k práci, zodpovědnost
odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík
znalost anglického jazyka výhodou

Předpokládaný nástup k 1.9.2016
Zájemci mohou zaslat nejpozději do 31. 7. 2016 motivační dopis a strukturovaný životopis e-mailem na adresu: s.schmuckova@gmail.com

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha