Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

zubní lékař na HPP či přenechání ordinace ZL (i absolventi)

referenční číslo: 21796E46 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Městká poliklinika v Lomnici nad Popelkou nabízí k prodeji za 1 Kč či přenechání zařízenou a zavedenou stomatologickou ordinaci včetně aktivního kmene pacientů v prostorách polikliniky. Ordinace je včetně smluv s pojišťovnami, které je možné převést na nového provozovatele. Stejně tak je možnost nastoupit do této ordinace jako zaměstnanec Polikliniky a domluvit se na pozdějším převzetí. Cílem je zachovat služby zubního lékaře pro pacienty v regionu. Důvodem je odchod stávající zubní lékařky do penze.

Městská poliklinika nabízí zubnímu lékaři i možnost využití služebního bytu za zvýhodněných podmínek. Všechny podmínky spolupráce či převodu ordinace jsou k bližšímu jednání s ředitelkou polikliniky. Mgr. Kubátovou.

Mgr. Kubátová
+420 739 307 543

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lomnice nad Popelkou

Region: Liberecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Specializace: stomatolog

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail