Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Montér elektrotechnických zařízení / Brno / CON

referenční číslo: 35578 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Pro našeho klienta, velkou nadnárodní společnost, působící na trhu v oblasti výroby a servisu dveří a výtahů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MONTÉR ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ - VÝTAHY

Náplň práce:
- montáž nových zařízení
- jeho uvedení do provozu
- komunikace s klienty
- reporting

Požadujeme
- praxi s výtahy
- středoškolské vzdělání v oboru mechanik zdvihacích zařízení nebo v elektro oboru
- osvědčení pro práci v elektrotechnice (vyhl. 50, minimálně §6) výhodou
- dobrý zdravotní stav
- ŘP „B“
- ochotu učit se novým věcem
- ochotu cestovat

Nabízíme
- zázemí nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu (růst na vyšší pozice nebo možnost změnit pozici do jiného oddělení, například na pozici servisní technik výtahů)
- zajímavé firemní benefity (firemní auto i pro soukromé účely, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a vzdělávání, atd.)

Místo pracoviště: Brno a okolí
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera07@karierasro.cz a uvádějte značku 23205/MON/CON

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha