Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Biskupství Královéhradecké

Stavební technici provozní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11347810781 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření a praxe v oboru podmínkou. Orientace v oblasti čerpání dotací, v realizaci veřejných zakázek malého rozsahu a zjednodušené podlimitní řízení. Uživatelská znalost práce na PC - MS Office, schopnost a zájem vykonávat i administrativní práce, ŘP sk.B, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, preciznost a spolehlivost, aktivní orientace v církevním prostředí výhodou.

Náplň práce: zajištění investorsko- inženýrské činnosti (příprava stavby, rekonstrukce, zajišťování přípravné a prováděcí dokumentace staveb, výběr dodavatele díla ve spolupráci s duchovními správci místních farností dle zákona o veřejuných zakázkách). Dohled na opravy budov (příprava podkladů, vedení správního řízení, jednání se správními orgány, vypracování smluv, kontrola kvality). Vyhledávání a zajišťování finančních prostředků z dotací a fondů vč. jejich vyúčtování po realizaci.
Životopis, motivační dopis, reference (s uvedenými kontakty) a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů zasílejte do 12.9.2016 na adresu: Biskupství královehradecké, Velké náměstí 35, 500 01 Hradec Králové.

Podobnější informace na adrese: www.bihk.cz/aktuality/nabidka-pracovnich-mist

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 500 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail