Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní fond životního prostředí České republiky

Referent/ka do Odboru řízení lidských zdrojů

referenční číslo: 2119A79B | aktuálnost: 1. 8. 2016

Náplň činnosti na pracovním místě:
- zabezpečuje nábor zaměstnanců přijímaných do pracovního poměru/služebního poměru a do pracovněprávního vztahu na dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr v souladu s příslušnými předpisy, včetně účasti na personálních pohovorech, zpracovává výstupy z těchto pohovorů;
- zpracovává přidělené výkazy pro MŽP, MMR – NOK, atd.;
- kontroluje přijaté faktury, třídí stravovací poukázky, zpracovává docházku;
- vytváří zápisy z porad a pracovních skupin;
- spolupracuje při vytváření pracovních náplní zaměstnanců;
- podílí se na přípravě a řešení projektů a úkolů v oblasti řízení lidských zdrojů;
- zabezpečuje administrativní podporu oddělení personalistiky a vzdělávání;
- zajišťuje řádnou archivaci dokumentů oddělení apod.

Požadujeme:

Požadavky a způsob přihlášení naleznete pod tímto odkazem:

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou - zástup za MD/RD, nejdéle do 3. 7. 2017;
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a dynamicky se rozvíjejícím oboru;
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, služební volna, stravenky, FKSP)
- Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (12. platová třída).

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Specializace: úředník státních / veřejných institucí

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha