Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Skanska a.s.

Specialisté v oblasti dopravy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11255210798 | aktuálnost: 7. 9. 2016

tel.: 731122329, e-mail: job@skanska.cz
Místo výkonu práce je Praha + Středočeský kraj
Divize Železniční stavitelství.

Nabízíme:
Mzdu od 25.000,-Kč měsíčně + 15% prémie
Dovolená až 5 týdnů
Smlouva na dobu určitou 1 rok lze prodloužit.

Jste dobrý organizátor? Máte skvělé komunikační a plánovací schopnosti? Nebojíte se zodpovědnosti za vedení týmu lidí? Nechcete denně sedět v kanceláři a rád vycestujete v rámci regionu ČR? Výborně! Pojďte pracovat do naší společnosti. MĚLI BYCHOM PRO VÁS NABÍDKU PRÁCE:

Co Vás čeká:
- Budete řídit a realizovat zakázky dle výrobního plánu, smluv o dílo a dalších závazných předpisů
- Organizování a řízení práce podřízených zaměstnanců na určených pracovištích Vám nebude cizí
- Budete zabezpečovat a dodržovat technologické předpisy a normy
" Naučíte se u nás přejímání materiálu, výrobků a strojů a zabezpečení jejich řádného využívání, uložení a údržby
- Těšte se také na cestování v regionu Čechy

Co od Vás očekáváme my:
- Středoškolské stavební vzdělání , můžete být i absolvent!
- Znalost obecných předpisů v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce
- Znalost MS Office
- Radost a chuť do práce
- Chceme, aby na Vás bylo spolehnutí

Co Vám za to můžeme nabídnout:
- Budete součástí mezinárodní společnosti, kde každý může otevřeně říct svůj názor
- Klademe veliký důraz na přijímání a profesní rozvoj našich zaměstnanců
- Smlouvu na dobu určitou 1 rok - v rámci dobré spolupráce prodloužíme
- Dostanete příspěvek na životní a penzijní připojištění
- Dostanete příspěvek na stravování
- Získáte týden dovolené navíc
- Obdržíte služební mobilní telefon
- Obdržíte bonusy, prémie
- Obdržíte příspěvek na sport, kulturu, volný čas a další zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha