Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VOP CZ, s.p.

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11404010738 | aktuálnost: 10. 9. 2016

z: 9.9.2016 Podmínky pro přihlášení:
Nezbytné: Vzdělání ÚSO ekonomického/humanitního směru. Výborná znalost práce s PC (MS Office). Komunikační a organizační dovednosti. Znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů. Pracovněprávní praxe min. 1 rok
Výhodou: znalost AJ nebo NJ
Pracovní náplň: Vedení evidence písemností a spisové služby OPM. Administrativní a organizační zabezpečení pravidelných lékařských prohlídek. Administrativní a organizační zabezpečení vzdělávání zaměstnanců. Vedení personální agendy zaměstnanců. Zpracovávání podkladů pro hodnocení zaměstnanců. Zpracovávání podnikových norem personálního útvaru. Komunikace s úřady. Pracovněprávní činnosti.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, -příspěvek na dopravu, - dotované závodní stravování, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - závodní preventivní péči, - volnočasové aktivity a další. Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontakt: osobně na adrese podniku, personální odbor ve dnech PO - PÁ v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, telefon: 556 783 605, e-mail: bonk.a@vop.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail