Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OLFIN Car s.r.o.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11472720785 | aktuálnost: 22. 10. 2016

VEDOUCÍ SERVISU A DÍLNY
Nabízíme: náborový příspěvek 20 000Kč po skončení zkušební doby, práci v moderním prostředí, zázemí silné, prosperující společnosti, práci s nejmodernější automobilovou technikou, velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn, vzdělávání včetně pravidelných školení, příspěvek na stravování, HPP se smlouvou na dobu neurčitou.
Požadujeme: SŠ s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou, schopnost práce v týmu, schopnost řešit problémové situace, pečlivost a loajalita, orientace na zákazníka, komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni, řidičské oprávnění sk. B.
Náplň práce: koordinace práce servisu a mechaniků na dílně, zajištění servisu a poradenství zákazníkům, odpovědnost za dodržování kvality služeb.
Nabízíme: stravenky
V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na uvedený e-mail.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail