Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AUDITTAX spol. s r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11153630749 | aktuálnost: 23. 7. 2016

místo výkonu práce: V kapslovně 6, Praha 3 + Na Poříčí 29, Praha 1
Kontakt: Ing. Hana Isabela Zíková - 602 174 928, mail@audittax.cz
Požadována teoretická i praktická znalost účetnictví, zejména účtování přijatých faktur, vydaných faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů, interních dokladů, příjemek, výdejek, mezd, odpisů, znalost problematiky DPH atd. pro a.s. a s.r.o. Nutná znalost práce ve Wordu a Excelu, práce na PC. Podmínkou přijetí je sepsání testu z účetnictví. Výše mzdy odvozená od znalostí účetnictví a od míry schopností zvládnout danou práci. Pracovní doba 8-17,30 hod. s přestávkou na oběd 0,5 hodiny. Možnost stravování blízko pracoviště. Po zkušební době možnost posunu začátku pracovní doby na 7 nebo 9 hodin dle dohody. Jsme nekuřácká pracoviště. Požadujeme bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody
stravenky 100 Kč/den bez doplatku, proplácení sportovních, kulturních aktivit, zdrav. program přísp. na ubyt. do 3000 Kč/měs

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail