Typ nabídky

Minimální mzda

Metalurg (Uničov)

referenční číslo: 20AD7888 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů tavení ocelí a litin
  • analýza taveb
  • příprava a hodnocení zkoušek nových vstupních surovin a přísad
  • školení personálu tavírny
  • tvorba technologických postupů tepelného zpracování odlitků z ocelí a litin
  • hodnocení poptávek z hlediska materiálů
  • vyhodnocování výsledků mechanických zkoušek
  • školení personálu tepelného zpracování
  • vyhodnocování nových technologických postupů a materiálů
  • spolupráce při odstraňování technologických závad a zmetků

Požadujeme

  • VŠ obor metalurgie
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • znalost výrobních postupů oceli a litin, tepelného zpracování
  • práce na PC
  • ŘP
  • znalost cizího jazyka
  • certifikáty

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Management, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské