Typ nabídky

Minimální mzda

Úklidový Správce Areálu s Ubytováním Velmi vhodné i pro ženy

referenční číslo: 2090CBFA | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- naše firma již delší dobu úzce spolupracuje s rekreačním areálem 20 minut autem od Brna. v tomto areálu majitelé hledají s Nástupem Ihned člověka, kterému není štětka od wc cizí. Výměnou nabízí stabilní plat, ale i celoroční ubytování v teple, s možností dokoupit domácí stravu. Areál má cca 40 venkovních menších chatek pro 4 osoby, venkovní kuchyňku pro hosty, venkovní sociální zařízení, venkovní pokoje, jídelnu, vnitřní pokoje v patrech, další příležitostně využívané budovy a prostory.. v současnosti slouží celé středisko majoritně pro výcviky psů a ubytování psích nadšenců
- na začátku roku generální správa areálu (malování, mytí oken, doplnění povlečení...)
- v průběhu roku doplňování a oprava poškozených věcí a služeb dle potřeby
- průběžný úklid před a po akci (jaro a podzim: každý Čt - Ne, léto: po týdnech nonstop): na akci musí být chatky čisté, bez chlupů, vysáté, umytá okna, čisté polštáře a peřiny, umyté stoly, židle.. v kuchyňce doplněny zásoby, stejně tak na všech wc, ty vyčištěna, vydesinfikována, trvale vytírat pavučiny, smetí, doplňování sáčků do košů..
- před zimou kontrola funkčnosti topení a prodlužek (přípapdné poruchy budete hlásit a ohlídáte jejich splnění)
- do Vaší kompetence a zodpovědnosti zároveň bude spadat kompletní úklid a pořádek na areálu
- musíte se vyznat i v práci na pc, jelikož na Vás bude i ubytování hostů a jejich rozdělení do chatek (z části budete zaškoleni, hlavně ohledně zvyklostí)
- řešení ubytovacích reklamací, opravy a případné nahlášení poruch ...
- Nebudete Dělat: technické opravy a záležitosti. Případné poruchy jen nahlásíte. Na technického správce budete v době nepřítomnosti majitelů dohlížet.
- Nebudete Dělat: kuchyni a bar. Veškeré gastro zázemí má na starosti majitelka.

Požadujeme

- alespoň vyučení, ale Vaše praxe a šikovnost jsou pro nás důležitější
- ochotu se na areál přestěhovat
- práci i o víkendech, vpodstatě dle potřeby
- řidičský průkaz sk. B pro případ, že by bylo potřeba někam zajet
- uživatelskou práci s PC a internetem ohledne správy objednávek a rozdělení ubytování (přímo v systému budete zaučeni, ale nějakou základní znalost ovládání mít musíte)
- nástup ideálně IHNED (nejpozději během ledna nutný!)

Nabízíme

- UBYTOVÁNÍ pro dvě osoby pohodlně (pro rodinu po domluvě)
- ubytování je ve vytápěné cihlové budově, kde žijí i majitelé
- možnost přikoupit si za zaměstnanecké ceny domácí stravu v průběhu celého roku
- stabilní trvalý plat
- možnost nástupu ihned
- rozmanité akce a přitom život v přírodě

Místo pracoviště: Brno a okolí

Obor: Bezpečnost, ostraha, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty