Typ nabídky

Minimální mzda

Formíř ruční (Uničov)

referenční číslo: 20746B09 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • ruční vytváření forem z písku a žáruvzdorných materiálů
  • zhotovování tvarově složitých forem s větším počtem jader, volných částí a s více dělícími rovinami
  • formování odlitků do země
  • ruční zhotovování velkých odlitků se strojním dopěchováním
  • zhotovování odlitků šablonováním

Požadujeme

  • ukončené min. základní vzdělání
  • praxe v oboru výhodu
  • dobrý zdravotní stav
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní