Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sierra Sport s.r.o.

Prodavači sportovních potřeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11012620782 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Náplň práce:
- aktivní nabídka a prodej zákazníkům
- práce se zbožím na prodejně
- prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje
- práce na pokladně
Požadujeme:
- zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě
- zájem o sortiment sportovního oblečení, obuvi a vybavení
- ochotu učit se novým věcem
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
Nabízíme:
- práce v atraktivním prostředí
- zázemí silné mezinárodní firmy
- motivační platové ohodnocení
- práce na HPP nebo VPP, možnost také jako brigáda
Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem prosím zasílejte na e-mail: liberec@martes-sport.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Sierra Sport s.r.o., Jaroslav Holoubek, jednatel, liberec@martes-sport.com