Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

IT sales representative dach (35-55.000, - Kč)

referenční číslo: 12752 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Hovoříte plynule německy a máte obchodní myšlení? Zajímají Vás nové IT technologie? Dokážete si představit nabízet softwarová a cloudová řešení malým, středním, ale i korporátním firmám?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Mezinárodní společnost vytvářející softwarová a cloudová řešení pro jednotnou firemní komunikační platformu, hledá posilu do svého týmu na pozici:

IT SALES REPRESENTATIVE DACH (35-55.000, - Kč)

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků v regionech DACH (není potřeba je aktivně vyhledávat)
  • komunikace se zákazníky převážně telefonicky a e-mailem (příležitostně osobně)
  • příprava prezentací navrhovaného softwarového řešení
  • poskytování poradenství v oblasti software and cloud
  • úzká spolupráce se Sales Managerem
  • práce s interní databází
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (IT zaměření výhodou)
  • zájem o nové technologie v IT
  • německý jazyk na velmi dobré úrovni C1/C2 (denní využití při komunikaci s německy hovořícími zákazníky)
  • chuť aktivně oslovovat potenciální zákazníky z regionu DACH (telefonicky a e-mailem)
  • komunikativnost, spolehlivost, průbojnost

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční softwarové společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • další měsíční bonusy na základě plnění nastavených plánů
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost přicházet s vlastními nápady na zlepšení komunikace/prezentace
  • dovolenou navíc
  • jazykové kurzy a odborné vzdělání
  • odpočinkovou místnost na pracovišti
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: centrum Prahy (na trase metra B)

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha