Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Sekretáři (všeobecní)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270870769 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: vedení agendy došlé a interní pošty, vedení školní matriky žáků, provádí zápisy z jednání a porad, vystavování úředních dokumentů a vysvědčení, zajišťování přijímacího řízení, maturitních a závěrečných zkoušek, příprava a vedení agendy evropských projektů ve škole.
Požadujeme: výborná znalost práce na PC, WORD, EXCEL
Nabízíme: práci na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu neurčitou od 1.9.2017 po zapracování příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP, po 3 měsících může být přiznán osobní příplatek
Místo je vhodné i pro absolventy a OZP

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 340 - 18 560 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha