Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Finanční controller

referenční číslo: 8924 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Chcete se stát součástí stabilní výrobní firmy na úseku controllingu? Pokud se cítíte jako ryba ve vodě v oblasti podnikových financí a máte zkušenosti z výrobní firmy, čtěte dále

Prosperující výrobní firma hledá nového kolegu na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce

  • samostatné zodpovědnost za sestavování ročních uzávěrek
  • komunikace s finančními institucemi – banky, pojišťovny, úřady
  • komunikace s centrálou společnosti – převážně v AJ
  • práce na investičních plánech společnosti
  • aplikace daňových zákonů do praxe

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického zaměření
  • minimálně 3 roky na pracovní pozici controllera/ finančního specialisty výrobních firem
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – komunikace s mateřskou společností
  • znalost GAAP nebo IFRS
  • aktivní přístup k práci
  • práce na PC: MS Office, SAP (nebo znalost jiného ekonomického softwaru)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání ve společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu
  • platové ohodnocení adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • příspěvek na stravování
  • školení a odbornostní kurzy pro každého pracovníka
  • možnost inovací a uplatňování vlastních návrhů
  • široká škála nefinančních benefitů
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha