Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř pro Olomouc a Pohořelice

referenční číslo: 2032AE98 | aktuálnost: 07.02.2017

Home4people- PROFI

Vstupte s námi do jiného světa. Vstupte do světa o kterém se Vám zatím jenom zdá. Vstupte do světa spolupráce, vzdělávání i zábavy.
Staňte se součástí naší realitní rodiny.

Náplň práce

práce a komunikace s klienty a spojování nabídky s poptávkou
prohlídky nemovitostí s klienty
akvizice nových zakázek
vedení (organizace) jednání s klienty o prodeji až k podpisu kupní smlouvy
velkou výhodou je znalost angličtiny- není však podmínkou

Požadujeme

profesionální přístup k práci
flexibilita a samostatnost
vstřícnost ke klientům
loajalita
příjemné vystupování
výborné komunikační schopnosti
vysoké profesionální nasazení, zodpovědnost

Nabízíme

dynamický tým
přátelská atmosféra
možnosti postupu ve společnosti otevřené dveře kreativitě
rozsáhlá kancelářská podpora
ochota kolegů poradit
variabilita a všestrannost práce setkávání se s mnoha zajímavými lidmi
benefity
firemní telefon

Mzda: 30 000 Kč

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty